Do you purchase fresh, organic veggies for your family or opt for the warehouse store's "bargain" deals? Would you rather buy packaged macaroni and cheese made with free-trade organic brown rice pasta ($3 a box) or highly processed, GMO-laden, name brand mac 'n' cheese? Where do you choose to spend your time - volunteering for